fbpx

Real Estate Solutions Company

Я вирішила стати проджект-менеджеркою й отримала роботу через два місяці: як це було

У описах вакансій Project Manager часто зустрічаються такі вимоги, як комунікації, управління ризиками, ведення проєктної документації, розподіл ресурсів та бюджету. Після успішних результатів тестування ми неодмінно запросимо тебе на зустріч з менеджером Академії. Досвід роботи управлінцем від 2-х років у сфері онлайн освіти. При використанні матеріалів порталу parta.com.ua гіперпосилання на ресурс обов’язкове. Адміністрація може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами інформацію.

курси проджект менеджера

Реєструйся на курс та підкорюй нові вершини IT-простору. Від структури компанії залежать процеси, підходи до виставлення метрик та вимоги до документації – менеджер проєкту має бути обізнаним у цих темах. Також на занятті буде розглянутий контроль змін.

Образование для взрослых

DAO PM — це не суха теорія, а бойовий режим роботи, щоб стати проектним менеджером, якого шукають ІТ-компанії. Власникам бізнесу, які хочуть застосовувати проєктний підхід у своїх компаніях. Я приймаю умови Публічної оферти та надаю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності. Упродовж 14 днів від початку навчання зможемо повернути вам усю суму, якщо ви передумаєте. Для продуктивного навчання вам знадобиться близько 18 годин на тиждень. Не маючи жодного досвіду в ІТ сфері, пройшовши першу співбесіду я одразу отримала офер, готуючись виключно на матеріалах з Projector.

Не переживайте, це тест не вимагає від вас якихось спеціальних знань у предметі, для його проходження буде достатньо знань базової комп’ютерної грамотності. Вимоги до комп’ютера для навчання на курсі Project Management. Від наших фахівців ти дізнаєшся, де шукати вакансії за твоїм напрямом, отримаєш теоретичні матеріали зі складання резюме, написання листів, проходження співбесід. На тебе також чекатиме практичний урок зі зворотним зв’язком та сесією запитань-відповідей. Ще на останньому курсі вишу я зрозуміла, що інженером-конструктором ракетних двигунів бути не хочу, і за спеціальністю не працюватиму. Пішла в рекламну агенцію та допомагала ключовим клієнтам розміщувати рекламу на радіо.

Опис курсу

Програма онлайн-курсу з проджект менеджменту складена так, щоб ви могли освоїти професію легко в зручному режимі і в зручний для вас час. В CHI IT Academy я проходила курс Project Manager. Курс тривав 1.5 місяці, заняття були дуже насичені, не було зайвої інформації.

У кожного студента є особистий куратор-помічник, який перевіряє домашні завдання, відповідає на запитання щодо навчання та нагадує про важливі дедлайни. Загалом матеріали курсу корисні та можуть застосовуватись у будь-якій сфері проєктного менеджменту. Але більшість прикладів куратор наводитиме саме з IT. Інтенсивний курс, який поєднував у собі теорію та тонну практики, навчальні кейси на заняттях, багато матеріалу на самостійне опрацювання. Куратору не все одно, з чим ти йдеш із його занять. У нас ще не було жодного студента, якому б не вдалося освоїти нову професію.

Профессия: Project manager в IT с гарантией трудоустройства

Якщо ви не задоволені поточною кар’єрою та заробітком, Project Management стане для вас комфортним входом у прибуткову та зростаючу IT-індустрію. Так, це теж частина роботи проєктного менеджера. Дізнайся, як управляти навантаженням задіяних у проєктах спеціалістів, та які платформи для цього існують. Ти навчишся розрізняти методології ведення проєктів та підбирати оптимальну для конкретного проєкту. Здається, це під силу лише супергерою, проте всі ці навички можна набути – і ми готові провести тебе через цей повний викликів шлях. На знак подяки за це ми даруємо знижку на будь-який курс, який ви оберете під час консультації.

курси проджект менеджера

Понад 7 років досвіду роботи менеджеркою проєктів, з яких 5 років –– у IT сфері. Працювала як зі стартапами, так і з ентерпрайз компаніями. Проджект менеджер має зрозуміти й прийняти, що клієнти теж люди. Що навіть найідеальніший план роботи можна зруйнувати одним повідомленням. Навчаюсь в академії “IT STEP” і дуже задоволений!

Управление по аgile, scrum, kanban, lean

Саме тому компанії потребують професійних рекрутерів, які серед сотень резюме і профайлів вміють знайти того фахівця, який стане частиною професійної команди. Грамотні HR-фахівці грають в компанії одну з найважливіших ролей. Product Management basic Сучасний менеджер продукту — це фахівець з широким спектром знань і навичок, який може будувати проекти з нуля і працювати у великих компаніях. Завдання менеджера по продукту — забезпечити безперервне вдосконалення продукту на кожній стадії циклу його розробки.

  • Фахівці-практики нададуть реальні знання та ще й поділяться практичним досвідом і лайфхаками.
  • Якщо ви не задоволені поточною кар’єрою та заробітком, Project Management стане для вас комфортним входом у прибуткову та зростаючу IT-індустрію.
  • У компанії, де я працюю, у ролі таск-менеджера ми використовуємо власну розробку, вона відрізняється від тих, які ми вивчали на курсі.
  • Якщо ти дійшов до цієї строки, якщо опис програми курсу тебе не злякав, то ти справді готовий працювати над собою та рости.
  • Щодня ми можемо надсилати вам схожі вакансії на ел.
  • Якщо цей обліковий запис належить не вам, ми створимо для вас новий.

Ідея в тому, щоб навчити таких людей базовому розумінню, як виглядає процес розробки. Так буде значно легше знаходити спільну мову з командою, коли почнеш працювати на реальному проекті. На курсі розповідають про фундаментальні терміни, поняття та концепти розробки програмного забезпечення. На DAO PM ми від першої до останньої лекції працювали над власним проектом, який вели від генерації ідеї бізнесу до прорахунків вартості розробки та діаграми Ґанта.

Факультет проджект-менеджмента

Великий плюс – кілька лекцій про грамотне ведення комунікації з командою, керівництвом та клієнтами, підкріплені цінними практичними порадами. Напевно, це і є одна з основних якостей менеджера – підібрати потрібні слова в тій чи іншій ситуації, мотивувати та задати правильний настрій робочого процесу. Курс також охоплював кілька лекцій щодо технічних понять та процесів розробки, наприклад про архітектуру продукту нам додатково розповів Микола Мамаєв, delivery manager.

Как оценивать проекты и задачи?

Бувало, що реклама, яку я організовувала, одночасно виходила на 40 радіостанціях в різних куточках країни. Для спецпроекту з IAMPM ми попросили Олену створити щоденник курси проджект менеджера її навчання — щоб майбутні учні таких курсів мали уявлення, чого їм чекати. Всі очікування та цілі здійснилися, взяла від курсу набагато більше, ніж розраховувала.